Jdi na obsah Jdi na menu

 

 
 Posledni aktualizace 25.03.2018 

italsky-chrtik-orfeus-a-belladona-5-kopie.jpg

Feritte Bugsy s.r.o. 
IČO : 06178031
DIČ : CZ 06178031
 
 
Náš Hotel pro italské chrtíky odstartoval 09.03.2018 po předchozí roční přípravě.
Chrtíci v našem Hotelu spinkají v posteli s námi, volně se pohybují po bytě, nepoužíváme klece, chrtíky venčíme pravidelně v přilehlém parku, majitelům posíláme pravidelné informace o jeho miláčkovi formou SMS nebo videí přes telefonní aplikace WhatsApp nebo Viber. Maximální počet italských chrtíků, které je možné u nás ubytovat jsou tři.
 
Ceník 
 
8 hodin (pracovní den například od 8 h. do 16 h.) : 300,- Kč
8 až 12 hodin : 350,- Kč
1 den / 24 h. : 600,- Kč
1 den / 24 h. : 400,- Kč SLEVA pouze pro chrtíky z naší chovatelské stanice 
 
Venčení chrtíka probíhá 5x denně, pouze na vodítku!, v přilehlém parku. 
Krmení se podává 1 až 2 x denně, dle zvyklostí vašeho chrtíka. Štěňátka, mladí psi či psi se speciálními dietami jsou krmeni dle domluvy.
Krmení a konzervy majitel dodává svoje na které je jeho pejsek zvyklý. Nepodáváme chrtíkům naše krmivo, chrtící mají citlivé zažívání. Od nás chrtíci dostanou seznamovací a motivační pamlsky v podobě malých kousků sušeného masa značky Profit.
 

 K přijetí do hotelu je podmínkou očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině, parvoviróze, leptospiróze, psince!
 
Přivezte sebou chrtíkovi jeho oblíbenou deku, pelíšek, hračky, mističku. 
 
Po předchozí domluvě s majitelem je možné chrtíka dopravit z místa bydliště do hotelu a po ukončení pobytu ho taktéž dopravit zpět majiteli. 
nas-trenink-3.6.-2017--8-.jpg 
Dostihové a coursingové tréninky pro italské chrtíky.
 
Ceník 
 
Tréninkový běh, distance 250 metrů - 100,- Kč
Tréninkový běh, distance 250 metrů -  Kůži si natahuje majitel sám - 50,- Kč
První tři tréninkové běhy pro chrtíka z naší chovatelské stanice - ZDARMA
Možnost splnění dostihové licence vašeho chrtíka s našimi zkušenými běžci. Zájemce hradí dopravu na místo konání + 200,- Kč/běh.
Dostihové tréninky je možnost provést na Vašem pozemku, pouze pro Vaše chrtíky. Majitel hradí navíc dopravu vybavení.
 
trenink-2.8--6-.jpg
Tréninky spočívají ve zvykání - fixaci na návnadu, na boxy, na hluk čtyřkolky a celkovou atmosféru přítomnosti ostatních chrtíků, všech možných rušících jevů. Chrtíci si na našem tréninku v klidu projdou vypouštěcí boxy, vyzkouší na vlastní kůži jejich těstnost. Jsou k zapůjčení umělohmotné či kovové dostihové košíky různých velikostí. Po domluvě jsou od nás k zakoupení.trenink-2.8--96-.jpg
Na trénink prosím nenoste sebou občerstvení a deky na piknik, přijeďte sportovně oblečení, doporučuji maskáče, tepláky. Prosím nezdržovat se na poli déle, ihned po tréninkových bězích opustit tréninkovou plochu.
Na tréninku chrtíci pracují, nemohou si hrát nebo laškovat. Ruší tím ostatní, ale především ztrácí zájem o návnadu.mMožnost tréninových běhů s našimi zkušenými běžci.
 
nas-trenink-3.6.-2017--24-.jpg