Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv novinek 2019 leden - září

 

 

31.08.2019 Sighthound Festival Bad Homburg, Německo

Terzia Feritte Bugsy - Výborná 1, CAC, VDH 

Gratuluji majitelce Zuzance k výbornému úspěchu v konkurenci 5 dalších krásných feneček ve třídě otevřené. Držím Vám palce dál a těším se na novinky.

 

26.08.2019 Soukromý trénink pro naše šampionky. Dnešní trénink byl svižný, počasí bylo teplé tak akurát, užili jsme si čerstvě posekanou louku, na které se chrtíkům běhá výborně. Naše metuzalémka Lolly zvládá tréninky s přehledem, má skvělou kondici a mnohdy je rychlejší než naše mladé fenky, které jsou drobné a kvadratického formátu. Lolly oproti nim působí trochu jako mašina a občas tak i běhá, je spolehlivá a nezastavitelná, silná a obdélnikového formátu. S ohledem na její vysoký věk jsem jí chtěla vyjmout z naších soukromých tréninků, jednou jsem to zkusila a ona celé dvě hodiny doma brečela. Nemůžu jí vynechat z naších tréninků, pokud ona sama bude chtít běhat. Každý jedinec je jinak nastavený, někteří v 6 letech už trénovat nechtějí, dvanáctiletá Lolly je jejich opak. Proto doporučuji majitelům svých odchovů sportovní vyžití i pro starší jedince. Mají to v krvi, tak proč jim to neumožnit. Těšíme se na příště.

 

25.08.2019 Crystal Sighthound Show Mojmirovice, SK. 

Kelvin Feritte Bugsy - Třída dorostu - Velmi nadějný 1

Gratuluji majiteli Kelvina, příští výstavu bude Kelvin posouzen ve třídě Mladí, tam bude mít větší konkurenci, budu vám fandit a radit dál, jsem tu pro vás pořád. 

 

25.08.2019 Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav. Přihlášeno na výstavu 31 italských chrtíků.

Chris Feritte Bugsy - Třída mladých - Výborná 1, CAJC, BOJ, BOS, Nejlepší z mladých a Nejlepší pes z výstavy. 

Roy Feritte Bugsy - Třída otevřená - Výborný 1, CAC, Res. CACIB

Blonďák Chris na svoji první výstavě v životě ve třídě mladých ve velké konkurenci předvedl svoje kvality. Mám z tohoto úspěchu velkou radost a přeji majitelce Blance hodně štěstí dál. 

Drobný Roy se dnes pěkně předvedl. Děkuji majitelce Haničce za jeho skvělou přípravu v podobě pravidelných tréninků obedience a agility. Jste čím dál tím lepší.

 

24.08.2019 Coursing Slušovice, Mistrovství Moravy 2019. 

Kaprice Feritte Bugsy - 1. místo CACT, Mistr Moravy 2019 ve třídě Sprinter

Gratuluji majitelce Lucince k dalšímu famóznímu úspěchu Kapríska a moc jí děkuji za náročnou přípravu pejska na všechny aktivity. Držím vám palce dál. 

 

24.08.2019 Národní výstava psů Lorch, Německo. 

Terzia Feritte Bugsy - Třída otevřená - Výborná 1, VDH, CAC, BOS a Nejlepší fena. Gratuluji majitelce Zuzance a mám velkou radost s vámi, jste super a moc vám za to děkuji. 

 

24.08.2019 Klubová výstava chovatelů chrtů SK, Mojmírovice, SK.

Kelvin Feritte Bugsy - Třída dorostu - Velmi nadějný 1

Gratuluji majiteli Kristianovi a těším se z krásného úspěchu. 

 

23.08.2019 Soukromý trénink věnovaný naším štěňátkům. Děkuji majitelce Rikkieho, majitelům Reyera a majitelům Miušky za účast a pomoc. Moc ráda jsem vás viděla, poradila a probrala základy tréninku chrtika na sportovní dráhu. Těším se na vás příště a i na další členy rodiny Bugsy.

 

17.08.2019 + 18.08.2019 Mezinárodní výstava psů Bratislava.

Kelvin Feritte Bugsy - Třída dorostu - Velmi nadějný 1 po oba dny 

Gratuluji majiteli Kristianovi a přeji vám hodně štěstí dál a děkuji za krásnou prezentaci na výstavě. 

 

17.08.2019 Tréninový týden na dostihové dráze Kolín.

Hypersonic Feritte Bugsy splnil dostihovou licenci ve věku přesně dovršených 12 měsíců, stejně jako jeho nevlastní sestry Hollie a Hannach před třemi lety a nevlastní sestra Uršula před rokem. Mám ze Sonyho velkou radost. Dnes přesvědčil rozhodčí, že je opravdu šikovný, jelikož za spáringpartnery měl moje zkušené coursingové závodnice, které si zkrátily ovál a pro ulovení kořisti přeskočily mantinely, ale Hypersonic se nedal ovlivnit a pro svoji návnadu si doběhl až do cíle. Děkuji jeho majiteli za účast na naších tréninzích a za sportovní přípravu. Teď už je to na vás kluci. Svoji práci jako chovatelka a trénerka jsem splnila. Dál vám budu fandit a budu vaší oporou napořád. 

 

11.08.2019 Coursing Bělečko. 

Egon Feritte Bugsy - 1. místo, CACT ve třídě Klasik a Nejlepší chrtík a zároveń Nejlepší chrt z coursingu s nejvyšším počtem bodů od rozhodčích. 

Neuvěřitelný úspěch pro mladého chrtíka, který se účastnil závodu po prvé v životě. Děkuji jeho majitelce Evičce za účast na závodu a jeho přípravu, přeji vám hodně štěstíčka dál. Je to pro mě velké překvapení a velká radost. Děkuji majitelce Lilith za inspiraci pro majitelku Egonka.

 

10.08.2019 Dostihová dráha Kolín, Friendly cup. Dostihu se účastnily jen moje odchovy. 

Hollie Feritte Bugsy - 1.místo

Hannach Feritte Bugsy - 2. místo

Kasha Feritte Bugsy - 3. místo

Hypersonic Feritte Bugsy - 2 x tréninkévý běh.

Holky se spolehlivě proběhly, tělo na tělo pronásledovaly navnadu, bez otáčení a postuchovani. Mám z nich velkou radost. Je velmi náročné pro chovatele a zároveň majitelé chrtiku docílit aby mu běhalo v dostihu spolehlivě několik členů smečky, obzvlášť pro chrtiky. Moc si svých fenecek vážím a užívám si jich. Hypersonic byl spolehlivý a rázný běžec. 

 

04.08.2019 Prestižní výstava chrtů Donaueshingen 2019

Terzia Feritte Bugsy - třída otevřená - Výborná 4/12

Gratuluji majitelce Zuzance a mám velkou radost spolu s ní. Terzia uspěla ve velmi silné konkurenci. Po výstavě si odběhla jedno kolo coursingu, které tam pořadatelé zařadili na odpoledne a Terzie byla velmi nadšená. Nádherná akce, které bylo přítomno celkově 1639 nádherných chrtů, této výstavy se budeme příští rok opět účastnit, letos jsem dala přednost coursingu.

 

04.08.2019 Coursing Pecínov, závodu se účastnilo celkem 16 italských chrtíků. Distance 700 až 800 metrů.

Trasa zajímavá, tráva místy posekaná, místy vyšší, bohužel na to doplatila malinká Gloria, která si při přeskakování vysoké trávy strčila nožičku do náhubku, trochu se s ním pasovala, až ho sundala a do cíle v prvním rozběhu doběhla s velkým hendikepem, naštěstí v pořádku jen s odřeným bříškem od ostré trávy. Bodový propad z prvního kola dotáhla neuvěřitelně ve druhém kole a ve finále ve fenách obdržela druhé místo. Gloria je velmi talentovaná coursingová závodnice, má intuici, nádherný styl běhu, nikdy nedělá kotrmelce, i když ty kotrmelce posuzovatelé hodnotí vyššími body... Já osobně kotrmelce mých chrtíků na dráze přímo nenávidím, tak doufám, že Gloria mi bude dělat radost i v tomto případě pořád a kotrmelce vynechá ze svého repertoáru.

Gloria Feritte Bugsy - 4. místo, Res. CACT

Lilith Feritte Bugsy - 5. místo 

Chantia Feritte Bugsy - 8. místo

Kasha Feritte Bugsy - 10. místo

Kaprice Feritte Bugsy - 3. místo Sprinter

Ambra Feritte Bugsy - 6. místo Sprinter

Gratuluji všem majitelkám mých odchovů, děkuji vám za skvělou péči o ně a děkuji vám za účast v tomto závodě, hlavně mám radost, že nám všichni ve zdraví doběhli v pořádku do cíle. A těším se na viděnou příště.

 

03.08.2019 Mezinárodní Coursing V4 CUP, Bratislava. Coursingu se účastnilo celkem 18 italských chrtíků. Distance 550 až 650 metrů.

Silná konkurence zkušených a vysokých chrtíků ve vysoké trávě. Celkem krátká a nerovná trasa , moje fenky se jen rozběhly a už byly nečekaně v cíli, ale o tom to je, každý coursing je jiný, žádná nuda ... umistění získaly skvělé, mám z nich velkou radost. Hlavně malinká Chantia opět zabodovala a Kasha mě mile překvapila.

Chantia Feritte Bugsy - 3. místo

Kasha Feritte Bugsy - 4. místo

 

01.08.2019 Soukromý trénink pro naše mladé odchovy a štěňátka. Dole Borísek s návnadou s vrhem S.

Dnešního tréninku se účastnil Hypersonik, celý vrh S, Nensy a Nario. Děkujeme Martinovi, majiteli Soníka za pomoc. Moc děkuji svému partnerovi a našemu synovi za každodenní pomoc, bez které bych se nikdy neobešla. Na fotce dole náš milovaný Borisek, který se aktivně připojuje do tréninku.

 

23.07.2019 Soukromý trénink pro naše mladé a štěňátka. Tréninku se účastnil Hypersonik s majitelem a Karat s majitelkou. Moc děkuji Martinovi a Simonce za účast a pomoc. Tréninku přihlížela miminka S, štěńátka R a mladí Nario a Nensy. Prožili jsme krásný rodinný večer, kdy se nám pěkně trénovalo. Na fotografii dole se pusinkuje Hypersonik s Nensy.

 

20.07.2019  Dnes jsem slíbila svým dostihovým šampionkám účast na dostihu v Lednici, na které jsme se moc těšily, ale odjezd nebyl možný kvůli porodu Caissičky. Dole na fotografii je Chantia.

 

Jelikož se sliby mají plnit, tak jsem zorganizovala naše soukromé závody - sprinty na 150 metrů. Sice fenky neobdržely poháry, ale o tom ani nejde :-)... Jde o pohodu a radost z pohybu. Dole na fotu je Gloria. První cenu získaly Hollie, Hannach a Kasha, tyto feny jsou 7 až 8 týdnů po vrhu ve skvělé kondici a s velkým zájmem o návnadu. Druhé místo získaly Gloria a Chantia, které svojí výbušností připomínaly dynamitky, třetí cenu získaly Jesika a Uršula, které nikdy nezklamou a čtvrtou cenu získali mladí Nario a Nensy za zájem o návnadu, foto dole s Jesikou :-) Miminka S/2019 nás poprvé pozorovala a já jsem padla štěstím na kolena, když reagovala všechna na návnadu. Krásné dopoledne nabité energií a mojí příjemnou poporodní únavou byl pro mě velký relax. Děkuji své milované rodině za pomoc, bez vás bych nebyla ničím. Dole na fotografii je nádherná Hollie 8 týdnů po svém druhém vrhu. Momentky mluví za vše, konečně jsem se také dostala k focení, které mám moc ráda. Dole je Hannach, jako vždy s úsměvem od ucha k uchu, 7 týdnů po svém prvním vrhu. Kompletní fotogalerie z tohoto našeho soukromého tréninku jsou k vidění na mojí Zonerama ZDE. Není krásnější pohled než na šťastného chrtíka po běhu. Dole je Hannach 7 týdnů po vrhu a Kasha 8 týdnů po svém prvním vrhu.

 

17.07.2019 Soukromý trénink pro naše šampionky. Rychlý a svižný trénink jsem si opět užila jako natahovač návnady, fenečky jsou spolehlivé a ve výborné kondici, miluji pohled na svoje šťastné chrtíky po běhu, kdy mají úsměv od ucha k uchu. Tréninku opět přihlížela naše štěňátka z vrhů P a R. Na fotografii dole je Reyer. Zajímala se o návnadu a o čtyřkolku, dostávají nejlepší socializaci a motivaci do budoucna. Od včerejška štěňátka udělala velký krok vpřed. Na fotografii dole je Rikkie.

 

16.07.2019 Soukromý trénink pro naše štěňátka. Dnešku se účastnil Hypersonik a Karat se svými majiteli a Atlas, který je u nás v Hotelu na výcvik, na fotografii dole při startu z boxu. Děkuji jejich majitelům Simonce a Martinovi za účast a pomoc a těším se na vás příště. Na fotografii dole je Hypersonik. Tréninku přihlížela štěňátka z naších vrhů P a R. Do tréninku se připojili i dorostenci Nario a Nensy. Na fotografii dole je Pleyla. Tyto tréninky miluji, miminka jsou velmi vnímavá a výborně se s nimi pracuje. Na fotografii dole je Nario.

 

14.07.2019 Dostihová dráha Kolín.

Arabela Feritte Bugsy - 2. místo, Res. CACT

Na Arabelku přechází CACT, mám z ní velkou radost. Držím vám palce dál.

 

13.07.2019 Krása a Výkon Kolín 2019 - Výstava

Nario Feritte Bugsy - Třída štěňat - Velmi nadějný 1, Nejlepší štěně výstavy - 1. místo v závěrečných soutěžích

Aldo Pustynny Wiatr - třída Veteránů - Výborný 1, Vítěz třídy, 3. místo v závěrečných soutěžích o nejlepšího veterána

Gloria Feritte Bugsy - Pracovní třída - Výborná 1, Vítěz třídy

Ultimate Feritte Bugsy - Mezitřída - Výborný 1, Vítěz třídy

Isis Ionel Bugsy - Třída Vítězů - Výborná 1, Vítěz třídy, Nejlepší fena

Gratuluji majitelce Ultimátka a majitelce Isisky k vítězství a přeji vám mnoho úspěchů a štěstí dál.

 

 

13.07.2019 Mezinárodní výstava psů Rakousko.

Arabela Feritte Bugsy - Mezitřída - Výborná 1

Gratuluji majiteli Arabely a přeji vám mnoho úspěchů a štěstí dál.

 

09.07.2019 Soukromý trénink pro naše chrtíky. V současném vedru jsme potrénovali svižně, jen aby se neřeklo :-). Děkuji svému milovanému partnerovi a synovi za obětavou pomoc. Na fotce dole je Nario s Boriskem.

 

07.07.2019 Dostihová dráha Německo.

Kaprice Feritte Bugsy - 1. místo Sprinter z konkurence tří, se skvělým časem.

Gratuluji majitelce Lucince, mám velkou radost s vámi a děkuji za účast.

 

06.07.2019 Mezinárodní výstava psů Slovensko.

Arabela Feritte Bugsy - Třída mladých - Výborná 1, CAJC

Gratuluji majiteli Tobiasovi, mám velkou radost s vámi a děkuji za účast.

 

06.07.2019 Coursing Krása a Výkon, Kolesa. Distance 700 metrů. Závodu se účastnilo 14 italských chrtíků, 10 chrtíků Klasik a 4 chrtíci Sprinter.

Chantia Feritte Bugsy - 1. místo, CACT

Gloria Feritte Bugsy - 3. místo, Res. CACT

Jesika Feritte Bugsy - 4. místo

Drobné Chantii, seděl na krátko posekaný trávník na louce, drobná fenečka neztrácela na rychlosti jako ve vysoké trávě a předvedla svojí výbušnost a zájem o návnadu, do druhého kola nastoupila s nejvyšším počtem bodů a udržela si ho. Foto dole Chantia přibíhá do cíle jako první. Při zákusu předvedla několik kotrmelců, až mi tuhla krev žilách, tyto momentky nemám ráda. Gloria, jako vždy předvedla velmi kvalitní lov návnady, kdy používá inteligenci a předvídavost. Jesika sleduje návnadu nekompromisně, na konci ztrácí na rychlosti, protože si nezkracuje dráhu, ale závěrečný zákus má prvotřídní. Jesika se na svém prvním závodě v coursingu předvedla velmi pěkně. Na fotografii dole je Gloria v bílém a Jesika v červeném tričku.

 

Děkuji majitelkám mých feneček Lilith a Margo za účast a těším se na vás příště, kdy výsledek může být úplně jiný... Mám ze svých holčiček velkou radost, děkuji svému partnerovi a synovi za pomoc. Na fotografii dole je Chantia ve svém dokonalém protažení. 

 

30.06.2019 Dostihová dráha Lednice. Dostihu se zúčastnilo 16 italských chrtíků, 7 fen Klasik, 2 Sprinteři

Kaprice Feritte Bugsy - 1. místo Sprinter

Arabela Feritte Bugsy - 1. místo Klasik

Mám velikou radost. Děkuji majitelce Kaprice, slečně Lucce, za perfektní péči o Kapriska a jeho skvělou přípravu v Kapri teamu na všechny akce, které absolvovali. Děkuji jí také za účast na ME 2019 v coursingu v Estonsku, kde obsadili 7. místo. Děkuji i pani Žanettce, majitelce Lilith Feritte Bugsy, za účast na ME 2019 v coursingu v Estonsku, kde obsadily 15. místo. Byl to časově a finančně náročný výlet pro vaše chrtí miláčky, moc vás obdivuji. 

Ale vrátím se k dnešnímu dostihu v Lednici, kde bych chtěla poděkovat majiteli Arabely, panu Tobiasovi, za skvělou přípravu svojí chrtí holčičky. Mladičká Arabela na dostihové dráze absolvovala svůj první oficielní dostih ve třídě Klasik, v konkurenci zkušených soupeřek na tři rozběhy, tři ovály v příšerném vedru. Když vidím příspěvky majitelů výstaváků, jak měli náročný den na výstavě v tom šíleném vedru, tak se musím smát... Nic ve zlém, každý je předurčen k něčemu jinému :-). Jen chci vzdát hold všem chrtíkům, kteří dokáží bojovat s vedry i se soupeři a prokázat svoji všestrannost. Jste jedineční. Tak jemní, drobní a tak stateční! Miluji vás. Nikdy bych nechovala jiné plemeno než je Italský chrtík. 

 

29.06.2019 Mezinárodní coursing Rybnica, Polsko. Závodu se účastnilo 7 italských chrtíků.

Gloria Feritte Bugsy - 2. místo Res. CACIL Res. CWCL

Chantia Feritte Bugsy - 4. místo

V šíleném vedru moje malé holčičky uspěly velmi dobře, první rozběhy přišly na řadu na pravé poledne, v žáru téměř 40 C bych neběžela ani náhodou... Gloria a Chantia předvedly krásné běhy, zájem, obratnost a inteligenci při lovu návnady. Mám z nich velkou radost. První místo obsadil coursingový Vicemistr Evropy 2019 z Polska, bylo to milé seznámení v akci. Gloria mu byla rovnocennou soupeřkou. Příjemné setkání, krásný výlet na Bio farmu a stáje ušlechtilých koní a poníků. Užili jsme si krásný den na hezky organizačně zvládnuté akci.

 

22.06.2019 Výstava psů Itálie.

Tamee Feritte Bugsy - Výborná, BOB

Gratuluji majitelce Noemi, mám velkou radost s Vami. Na fotografii dole je Tamee se svoji milovanou holčičkou a handlerkou Cecil.

08.06.2019 Dostihová dráha Mladá Boleslav.

Kaprice Feritte Bugsy - 1. místo, CACT ve třídě Sprinter

Gratuluji majitelce Lucince a přeji vám mnoho štěstí dál. 07.06.2019 Licenční běhy, Prag coursing, Uhříněves.

Jesika Feritte Bugsy splnila poslední licenční sólo běh a můžeme zažádat o dostihovou licenci. Foto dole.Egon Feritte Bugsy splnil poslední dva společné licenční běhy s Furiossem. Gratuluji jeho majitelce Evě a děkuji majitelce Furiossa Feritte Bugsy, pani Martince, za pomoc při splnění těchto licencí. Jsme skvělý rodinný team, mám velkou radost s vámi.

06.06.2019 Soukromý trénink pro naše chrtíky, pomaloučku zapojujeme i Nensy a Naria. Focení štěňátek při tréninku nám nejraději. Fotografie jsou k vidění ZDE. Děkuji své milované rodině za obětavou pomoc, bez vás bych nebyla ničím.

 

02.06.2019 Klubová akce Klubu chovatelů chrtů Praha. Krása a Výkon KCHCH. Ultimate Feritte Bugsy se stal Šampionem pro Krásu a výkon KCHCH 2019 v kategorii Mladí. Mám velkou radost a gratuluji majitelce Lucince k jejich dalšímu společnému úspěchu. Arabela Feritte Bugsy - 1. místo ve třídě Mladí jen ve třídě výkonu, výstavy se neúčastnila. Gratuluji majiteli Tobiasovi. Gratuluji všem z úžasné party, která se sešla na této prima akci.Na fotografii nahoře zleva Jenda, Arabela a Bubo, Ultimate s majitelkou, Cherry a její kamarádka whippetka s majitelkou Luckou.

 

02.06.2019 Trénink odedience s Bedetou, agility s Nariem a Nensy. Poslední desátá lekce Bedetky a mě už se stýská po mém nejoblíbenějším cvičáku Conica v Ořechu. Těším se až nastoupíme na nové lekce s Nariem a Nensy, ti zatím dělají svoje první nesměle krůčky v agility. 

 

31.05.2019 Soukromý trénink pro naše chrtíky. V krásném počasí se aklimatizovali na běhy i štěňátka Nensy a Nario.  Pokukoval i chrtík Ozzy, který je u nás v Hotelu na dovolené.

 

29.05.2019  Chantia Feritte Bugsy se stala Českou šampionkou krásy. Chantia již vloni splnila podmínky pro udělení titulu Dostihová šampionka klubu, ale jelikož tituly nejsou v životě pejska důležité, tak jsem o něj zažádala až letos. Takže letos na podzim se bude moje malá princezna při předávání pohárů na klubové schůzi "tetelit blahem :-)" nad svým dalším certifikátem.

 

26.05.2019 Klubová výstava KCHICH Střítěž. Výstavy se účastnilo 53 italských chrtíků.

Na fotografii Táňa a Boris v soutěži Dítě a pes.Klubová výstava byla v novém prostředí, situované vedle řeky a v rozlehlém parku, který patřil pouze nám a přilehlá restaurace také. Zázemí pro vystavovatele i posuzovatele bylo příjemně prostorné. Krásná výstava v prostředí, které s ní ladilo, bohaté občerstvení a ceny od sponzorů, za které moc děkuji. Perfektně zorganizovaná výstava, těším se na další klubovou akci, která proběhne na podzim. Zahájení a občerstvení jsem bohužel nestihla, protože jsem trénovala svoje odchovy. Bylo nás tam požehnaně, děkuji všem majitelům mých odchovů za účast a těším se brzy nashledanou. Na fotografii dole je Táňa, alfa fena moji 14ti člené smečky chrtíků. Posuzovala paní dlouholetá chovatelka chrtíků, zkušená a milá, k chrtíkům přísná a jemná zároveň. Velice si cením jejich posudků, mám velkou radost z naších výsledků a upřimně děkuji, že i ona ocenila moji prezentaci. Všem svým pejskům se maximálně věnuji, pravidelně navštěvujeme obedience, agility a sportujeme, co je logicky znát na jejich předvedení. Na fotografii dole je témět 7mi letá Táňa.Jsou soustředení na handlera, nebázliví, sebevědomí, nechají si bez strachu na stolečku prohlédnou zuby, prohmatat celé tělo a stojí na něm jako sochy. Pro mě je to největší odměna, spolupráce psa a psovoda je pro mě na prvním místě. Ráda jsem pomohla mým odchovům na bonitaci při předvádění a v postoji. Zkušenosti dlouholeté chovatelky a výcvikářky se vždy hodí :-).

Jeans Feritte Bugsy - třída dorost - Velmi nadějný 1 Gratuluji majitelce Gábince Isis Ionel Bugsy, oficielní výška 34 cm - třída vítězů - Výborná 1, CAC Gratuluji majitelce Lucince

Chantia Feritte Bugsy, oficielní výška 33 cm - třída pracovní - Výborná 1, CAC

Honey Feritte Bugsy, oficielní výška 34 cm, třída Veteránů - Výborný 2

Dědula Honey se krásně předvedl, porazil ho lepší soupeř, kterému tímto opět gratuluji. Honey si cupital vesele s ocáskem nahoru a svádivě vztyčené uši tomu dodali korunu. Výstavní ovál patřil jemu, jako vždy :-). Krásně stál na stole, nechal se prohlédnout, jeho posudek mluví za vše. Za měsíc oslaví 9té narozeniny, ve svých letech vypadá moc dobře a já doufám, že má před sebou ještě dalších 6 let spokojeného života s námi v kruhu milující rodiny. Táňa Feritte Bugsy, oficielní výška 35 cm, třída otevřená - Výborná 3 z konkurence 8 Táňa jako téměř sedmiletá babička předvedla svoje kvality. Porazila mladé a nádherné fenky, mám z ní velkou radost. Táňa je ve skvělé kondici, krásně osvalená a poslušná, chodila jako švýcarské hodinky, však na tréninzích obedience je vždy excelentní :-).Bedeta Feritte Bugsy, oficielní výška 34 cm, třída mladých - Výborná 3 z konkurence 8 Moje dětinská princezna při čekání na posudek lovila na dlažbě dva mravence, kterých jsem si vůbec nevšimla, má skvělý postřeh a zrak :-). Pořád si chce hrát, je šťastná a časem z ní bude skvělá maminka.

 

25.05.2019 Výstava psů Německo DWZRV Sieger. Mammendorf.

Terzia Feritte Bugsy - Výborná 1, DH, CAC, VDH, BOB

Gratuluji majitelce Zuzance.

 

25.05.2019 Dostihová dráha Kolín. 

Gloria Feritte Bugsy - 3. místo v kategorii Klasik

Jesika Feritte Bugsy - 1 společný licenční běh - splnila

Arabela Feritte Bugsy - 2. místo v kategorii Mladí

Aldo Pustynny Wiatr, otec Arabely, přijel s námi fandit svoji dceři a její matce Glorii. Na fotografii dole rodinná idylka - nadšený Borísek :-), otec veterán 9ti letý Aldo, matka 4 letá Gloria a 1,5 roční dcera Arabela se svým stejně starým budoucím manželem Bubem vzadu a Jenda spolumajitel obou :-).

 

21.05.2019 Soukromý trénink pro naše chrtíky. Krásný trénink s rodinou chrtíků i lidskou. Nensy a Nario pokujuji a přidávají se.

 

19. 052019 Trénink obedience s Bedetou, je šikovná, už se nebojí velkých pejsků, zvládá základní povely, mám z ní radost.Dnes jsem vzala poprvé na trénink agility i Nensy a Naria. Borísek je můj velký pomocník, práce s pejsky ho baví. Má na cvičáku kamarády a jsou bezva parta. Mám ze všech velkou radost. Na fotografi dole je Nensy a Nario.

 

18.05.2019 Mezinárodní výstava psů Polsko. 

Lilith Feritte Bugsy - Třída šampionů - Výborná 1, CWC, CACIB, BOS

Dneškem Lilith splnila podmínky pro udělení titulu Mezinárodní šampion krásy. Gratuluji majitelce Žanetce a mám velkou radost spolu s ní.

 

18.05.2019 Dostihová dráha Mladá Boleslav, mezinárodní dostih CACIL. 

Kardinál Feritte Bugsy - 1.místo Sprinter 

Kaprice Feritte Bugsy - 1.místo Sólo racing 

Ambra Feritte Bugsy - 4. místo Sprinter

Gratuluji majitelkám Štěpánce, Lucce a Jitušce ke krásným úspěchům. Mám velkou radost s vámi. 

 

17.05.2019 Soukromý trénink pro naše chrtiky. 

Tréninku se dnes účastnil také Ultimate, Karat a Jarino, který byl u nás v Hotelu a na dovolené. Děkuji majitelkám mých odchovů Lucince a Simonce za pomoc. Foto nahoře. Bylo to příjemné rodinné setkání. Těším se na příště. Fotografie jsou k vidění na mojí Zonerama ZDE. Na fotografii dole je Ultimate.

 

12.05.2019 Velký dobrý závod, Národní coursing. Fotografie ze závodu jsou k vidění ZDE.

Gloria Feritte Bugsy, oficielní výška 35 cm - CACT, 1. místo ve fenkách

Lilith Feritte Bugsy -  Res. CACT, 2. místo ve fenkách

Bertrando Astra Bravissimo, oficielní výška 34,5 cm - 9.místo

Chantia Feritte Bugsy, oficielní výška 33 cm - 8.místo

Jesika Feritte Bugsy, oficielní výška 34 cm - 1 x společný licenční běh s Gisele

Na fotografii dole je Chantia. Po včerejším krásném a náročném coursingu v Maďarsku, kde bylo téměř letní počasí jsme přijeli zpět do Čech, kde nás čekalo skoro zimní počasí. Na fotografii dole je Gloria.Foukal studený vítr a pršelo. Gloria po včerejším bravurně zvládnutém coursingu opět předvedla svoji skvělou kondici, zájem o návnadu a rychlost a tím se umístila na prvním místě mezi fenkami. Na fotografii dole je Gloria ve finále. Mám radost ze všech mých odchovů. Měli jsme náročný a krásný víkend. Těším se na další závody. Na fotografii dole je houževnatý a drobný Bertrando.

 

11.05.2019 Mezinárodní coursing HUCE, Maďarsko. Fotografie jsou k vidění ZDE.

Gisele Feritte Bugsy - 1. místo Sprinter

Gloria Feritte Bugsy - 2. misto Klasik, Res. CACIL

Chantia Feritte Bugsy - 6. misto Klasik

Jesika Feritte Bugsy - 1 x sólo běh a 1 x společný běh s Bedetou

Na fotografii dole je Gloria ve finálovém běhu.Dnes Gisele a Gloria oslavily svoje 4té narozeniny. Jak jinak než šťastné a při běhání, které tak milují. Přeji Vám hodně štěstí a zdravíčka do dalších let, holčičky moje. Na fotografii dole je Chantia v červené dečce.Gloria je teprve 8 týdnů po porodu a už je ve vynikající kondici. Je to houževnatá fena, která miluje lov. Pouze o jeden bod jí dělil od vítězství. Na fotografii dole je Gloria.Ve vysoké trávě projevila svoji inteligenci, vyskakovala do výšky, aby viděla na návnadu. Se soupeřem byli stejně naladění a vysocí, předvedli nádherný společný běh. Malinká Chantia byla ve vysoké trávě pomalejší, ale mezi soupeři se projevila výborně. Na fotografii dole je Chantia.Posuzovatelé dali přednost rychlejším a vyšším spáringům. Chantia měla perfektní zákus a zájem o návnadu, ale vysokým soupeřům nemůže stačit, nám to však vůbec nevadí. Na fotografii dole je Jesika.Jesika splnila sólo a společný běh s fantastickým zájmem. Gisele ve vysoké trávě létala jako pták. Prožili jsme krásný slunečný den v nádherné lokalitě přírodního parku. Na fotografii dole je Gisele.

 

05.05.2019 Trénink obedience a agility pro Bedetu a Atlase, který je u nás v Hotelu na výchovu. Na fotografii dole je Borisek s Bedetkou. Oba se snaží, zvládají základní povely, poslušnost hrou je moc baví. Bedeta se zodpovědně připravuje na bonitaci. Na fotografii dole zleva Bedeta a Atlas.

 

05.05.2019 Dostihová dráha Kolín, trénink.

Hypersonik Feritte Bugsy - 2 sóla, jedno z ruky a jedno z otevřeného boxu. Sony projevil excelentní zájem o návnadu, poprvé na dráze, poprvé v boxu a běžel jak o život. Děkuji majiteli Martinovi za skvělou zprávu a držím vám palce dál. Těším se na setkání a samozřejmě poskytnu Sonymu svoje závodníky jako spáringpartnery pro splnění dostihové licence.

 

05.05.2019 All breed Speedmaster Ješín, akce Prag coursing. Účastnilo se 6 italských chrtíků

Lilith Feritte Bugsy - 2. místo 

Magro Feritte Bugsy - 5. místo

Gratuluji majitelce Žanetce ke krásnému úspěchu. Nestíhám se divit co všechno jste za tak krátký čas dokázaly. Držím vám palce dál a jsem nesmírně potěšena vašimi úspěchy. Gratuluji Marcelce, majitelce Margo, páté místo je super a držím vám palce dál. Byla to skvělá akce a já jen lituji, že jsme se jí nezúčastnili také. Příští rok si to musíme vynahradit.

 

05.05.2019 Mezinárodní výstava psů Slovensko.

Penelope Feritte Bugsy - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

Gratuluji majiteli Danielovi do Maďarska a děkuji handlerovi Ákosovi za opětovné profesionální předvedení naší princezny Penelope. Tímto Penelope splnila podmínky pro udělení titulu Mezinárodní šampion krásy. 

 

05.05.2019 Dostihová dráha Marchegg, Rakousko.

Arabela Feritte Bugsy - 2. místo v Sólo běhu. Účastnili se 4 chrtíci

Gratuluji majiteli Tobiasovi a držím vám palce dál. V dnešním marastu se Arabelka, jako správná čistotná kočka šetřila. Obdivuji fenky chrtíků, které v dešti a větru běží závod. Chrtíci totiž déšť a vítr k smrti nenávidí a fenky o to víc. Dole na fotografii je Arabela se svými víkendovými trofejemi.

 

04.05.2019 Dostihová dráha Kolín.

Arabela Feritte Bugsy - 1.místo ve třídě Mladý. Účastnili se 2 chrtíci. Gratuluji majiteli Tobiasovi a moje gratulace patří i druhému místu, krásnému X-triem, který je také v majetku Tobiase. Na fotografii je Arabela vpravo.

 

03.05.2019 Trénink pro maminky a miminka. Maminky Caissa a Gloria předvedly svým potomkům jak se loví návnada. Pohodové jarní odpoledne, kdy jsem konečně zase mohla fotit chrtíky v pohybu a nemusela tahat návnadu na 4kolce. Na fotografii dole je Atlas.

Tréninku se účastnil i Atlas a Asterix, kteří jsou u nás v Hotelu na výchovu. Jako vždy mi pomáhal Borísek a můj milovaný partner, kteří jsou mi velkou oporou v chovatelské práci. Na fotografii dole je Boris s Nensy a Nariem. Fotografie z tohoto socializačního tréninku jsou k vidění zde. Gloria je ve vynikající kondici 7 týdnů po vrhu! má krásné osvalení, hustou srst a zájem o návnadu. Na fotografii dole zleva je Gloria - Dostihová šampionka, nejkrásnější italský chrtík z konkurence 81 chrtíku na podzimní Klubové výstavě 2018, talentovaný Karat potomek Caissy a Bertranda, Petr, Glorinky potomci Nensy a Nario a Simonka, majitelka Karata, které moc děkuji za pomoc při tréninku.

 

28.04.2019 Mezinárodní coursing Gold Rabit Trophy, V4 CUP, Pardubice. Závodu se účastnilo neuvěřitelý počet 34 italských chrtíků. Na fotografii dole je Caissa ve svém prvním běhu.

Lilith Feritte Bugsy - 1.místo CACT, CACIL ve třídě Klasik

Chantia Feritte Bugsy - 5. místo ve třídě Klasik

Na fotografii dole je Chantia výška 33 cm v červeném tričku ve svém prvním běhu, se stejně vysokou spáringpartnerkou, dcerou mojí Perly a vnučkou mého Ceysse, který měl také výšku 34 cm v kohoutku. Miluji malinké závodníky, proto svůj chov směruji touto cestou.Gratuluji pani Žanetce, majitelce Lilith, k úžasné a zasloužené výhře. Mám velkou radost spolu s ní a jsem její velkou obdivovatelkou a velmi vděčnou chovatelkou. Těším se na naše setkání na dalším coursingu. Na fotografii dole je Bertrando po nášlapu na kladku, kdy to skončilo naštestí jen odřeninkou kůže.Tohoto závodu se účastnila i moje Caissa, Gisele - poprvé na coursingu a poprvé ve třídě Sprinter se svojí výškou 38 cm patří do třídy Klasik, ale jsme jen lidé a omyl se občas vloudí, však chybovat je lidská vlastnost. Fandím všem sportovcům a je mi jedno v jaké třídě moje fena bude závodit, hraniční závodníci mají buď štěstí, když se dostanou do třídy Klasik nebo smůlu a jsou z nich Sprinteři, kteří nemohou soutěžit o mezinárodní titul, otázkou je co je pro koho znamená štěstí a co smůla. Já jsem spokojená a Gisele se ve třídě Sprinter cití stejně dobře jako já. Na fotografii dole je Gisele v červené dečce ve svém prvním běhu.Bertrando, který v prvním kole na poslední kladce utrpěl úraz, ve druhém kole nezářil nadšením, skončil na posledním místě mezi psy Klasik, Gisele si ve druhém běhu spálila přední nožičku o lanko a přiběhla do cíle s úrazem, který jí musel ošetřit veterinář na základně, skončila na 10. místě. Caissa v oranici předvedla tři kotrmelce, měla jsem strach o její život. Naštěstí to ve zdraví všichni přežili. Na fotografii dole je Gisele v prvním kole.Coursingy jsou pro všechny zúčastněné pejsky velmi nebezpečné. Výhodu mají trénovaní psy, bohužel my netrénujeme kladkový systém, takže moji chrtíci jsou naprosto nezkušení v zatáčkách a náhlých změnách směrů návnady. Všichni majitelé trnou hrůzou a jsou šťastní, když se vrátí jejich miláčci v pořádku. Zde ve fotogalerii najdete fotky mých chrtíčků a jejich spáringpartnerů z této výborně zorganizované chrtí akce. Na fotografii dole je Gisele ve druhém běhu. Největší radost jsem měla ze setkání s majitelkou Merylky, majitelem Kelvinem a majiteli Jeanse. Děkuji jim za příjemně strávený den, kdy se Kelvin po dvou měsících potkal s oběma rodiči a Jeans po půl roce s maminkou. Videa a fotky jsou k vidění na mém Facebooku. Děkuji majitelce Ambry a Margotky za účast na tomto dostihu. Bylo nás tam Bugsy opravdu požehnaně. Mám velkou radost. Na fotografii dole je Gisele, která dobíhá do cíle už s poraněnou packou ve svém prvním životním coursingu.

 

28.04.2019 Mezinárodní výstava psů Německo. 

Terzia Feritte Bugsy- Výborná 1, CAC, VDH

Gratuluji majitelce Zuzance a mám velkou radost spolu s ní. Těším se na naše setkání opět v Německu.

 

 

27.04.2019 Klubová výstava Klubu Chovatelu Chrtů Praha.

Ultimate Feritte Bugsy - Výborný 1, CAC, BOS, Klubový vítěz Klubu Chovatelů Chrtů Praha.

Gratuluji majitelce Lucince a mám velkou radost spolu s ní. Držím vám palce na příště.

 

26.04.2019 Náš soukromý trénink. Dnes za námi přijel Karat s paní majitelkou. Karat reagoval skvěle na kůžičku, ihned věděl kam a za čím má běžet. Udělali mi velkou radost. Videa a fotky jsou k vidění na mém Facebooku a Instagramu. Série fotografií je vidění zde. Těším se na naše další setkání.

 

20.04.2019 Mezinárodní výstava psů Praha. 

Egon Feritte Bugsy - třída mladých V1, CAJC, BOJ z konkurence 4 pejsků a 8 mladých. 

Verdi Feritte Bugsy - Výborný 1, CAC z konkurence 2 pejsků

Gratuluji majitelkám mých odchovů a mám velkou radost s nimi. Moc jim děkuji za krásnou prezentaci na této výstavě.

 

13.04.2019 Mezinárodní Cousing CACIL, Adamovské jazerá, SK.

Kaprice Feritte Bugsy - 1. místo CACT ve třídě Sprinter

Kaprísek se stal Mezinárodním coursingovým Mistrem Slovenska 2019

Gratuluji Lucince, majitelce Kapriska, a děkuji jí za sebeobětování, čas, energii, náročné cestování, které absolvuje se svým milovaným členem rodiny. Mám velkou radost a děkuji ji z celého srdce, nebýt jí byl by z Kaprice "jen" užasný mazlíček s nevyužitým potenciálem. Držím vám oboum palce dál. Ale opět podotýkám, pro mě, jako chovatelku, je nejdůležitější skvělý domov pro moje odchovy. Poháry a vítězství jsou zasloužená odměna pro majitele a pro mě velká čest.

 

12.04.2019 Soukromý trénink pro naše chrtíky kromě těhulek a maminek. Fenky v mojí smečce začínají s tréninkem po ukončení laktace, většinou to bývá od sedmi týdnů po vrhu. Pokud je příznivé počasí začínají rovnou trénovat s mamkou i její potomci. Těhulky u mě velmi lehce trénují do poloviny březosti, pro jejich psychickou pohodu je to důležité a jejich potomci získávají maximální predispozice k práci. Na fotografii dole  je nekompromisní vůdkyně mojí smečky Táňa se svojí dcerou Hannach při lovu návnady.

 

10.04.2019 Bedeta, nejmladší členka mojí smečky má za sebou základní zdravotní testy. Bedeta, její matka Umbra, babička Lolly a prababička Holly mají všechny zdravotní testy v pořádku, taktéž kompletní zdravotní testy DNA a také DNA identity. Bedeta je čtvrtá generace mých zdravotně testovaných a prověřených chovných jedinců, letos oslavím 20 let chovu italských chrtíků. Čas tak rychle letí, stále se učím a čím dále více si vážím tohoto plemene. S chrtíky se dá skvěle pracovat, nejsou to pouze plyšáci, kteří chtějí trávit veškerý čas v posteli svého milovaného pána, jsou to houževnatí sportovci a tahouni, stačí jen umět s nimi správně pracovat. Pately 0/0, srdce dopplerovou metodou Negativní, optalmo vyšetření na dědičné a vrozené vady Negativní. Ještě jí čekají kompletní DNA zdravotní testy a DNA identity, které bude mít verifikované, jelikož oba její rodiče mají DNA identity potvrzené. Na fotografii dole je Bedeta v čekárně u pana doktora.

 

06.04.2019 Dostihová dráha Kolín. Mezinárodní dostih sponzorovaný Sofa Dog Wear. Arabela Feritte Bugsy - 1. místo v kategorii Mladí Gratuluji majiteli Arabely a mám velkou radost spolu s ním, trénovat Arabelu od jejich 7 týdnů věku bylo pro mě velkým potěšením, byla velmi talentovaná od ranného štěněčího věku. Arabela je další fenkou z mého chovu, která splnila dostihovou licenci v rekordním čase 12 měsíců. Foto nahoře převzato od paní fotografky zde. Děkuji za možnost použití.

 

31.03.2019 Škola pro psy. Trénink obedience a agility. Na fotografii dole je Bedeta.Dnes byla Bedeta na své sedmé lekci poslušnosti. Hodiny tréninku jsou na ní znát, je klidnější, ovládá základní povely. Na fotografii dole je Bedeta při nácviku odložení  Mám z ní velkou radost. Na fotografii dole je Bedeta na áčku. Atlas se dnes předvedl výborně na tréninku poslušnosti a na agitity, mám z něho také velkou radost. Na fotografii dole trénink skákání přes překážky Atlas s Boriskem.

 

31.03.2019 Prag Coursing, Ješín. Trénink a licence. Na fotografii dole je Bedeta po splnění licence.

Dnes Bedetka odběhla svůj poslední sólo licenční běh a tímto ve věku 13 měsíců splnila dostihovou licenci. Na fotografii dole je tréninková karta Bedety.z ní velkou radost. Na fotografii dole je Bedeta, která se zájmem pozoruje návnadu. 

 

24.03.2019 Národní Coursing, Jarní otvírák, Kačice. Do závodu bylo hlášených 29 italských chrtíků.

Kaprice Feritte Bugsy - 1.místo, CACT ve třídě Sprinter - 344 bodů

Lilith Feritte Bugsy - 2. místo, Res. CACT ve třídě Klasik  - 337 bodů

Chantia Feritte Bugsy - 3.místo ve třídě Klasik  - 337 bodů

Caissa Feritte Bugsy - 6. místo ve třídě Klasik - 326 bodů 

Margo Feritte Bugsy - 7. místo v kategorii Sprinter - 229 bodů 

Na fotografii dole jsou výsledky po prvním rozběhu. První životní coursing pro Caissu, která se umístila na krásném 6. místě v silné konkurenci. Caissa měla zkušenosti pouze s dostihovou dráhou. Chantia na svém druhém coursingu v životě zaujala rozhodčí svým stylem běhu a zájmem o návnadu, takže v prvním kole dosáhla nejvyšší počet bodů ze všech zúčastněných chrtíků ve třídě Klasik. Jupííí. Velkou radost mi udělal Kaprice, který po prvním rozběhu dosáhl nejvyššího počtu bodů ze všech zúčastněných chrtíků! Na fotografii dole je Kaprice se svojí milovanou majitelkou, foto Lucy Kaslová. Kaprice si svoje prvenství udržel, svým exkluzivním stylem běhu a rychlostí. Drobná Chantia, která má kohoutkovou výšku 33 cm dosáhla po druhém rozběhu stejný počet bodů jako její krásná sestřenice Lilith, jelikož byla o pár setin vteřiny pomalejší obsadila pozici za Lilith. Mám velkou radost ze všech mých odchovů, gratuluji majitelce Kapriska, majitelům Lilith, majitelce Margo ke krásným výsledkům a přeji mnoho štěstí dál. Na fotografii dole jsou Chantia a Caissa po prvním rozběhu.

16.03.2019 Mezinárodní Coursing V4 CUP, Medlánky. Do závodu bylo přihlášeno 40 italských chrtíků.

Lilith Feritte Bugsy - 2. místo CACIL , Res. CACT - 327 bodů

Hannach Feritte Bugsy - 4. místo Res. CACIL - 323 bodů

Chantia Feritte Bugsy - 5. místo - 321 bodů

Opět skvělý úspěch mojí dlouholeté chovatelské práce, tohoto mezinárodního závodu ve třídě Klasik feny se účastnily všechny feny, kromě jedné (Wisla vo Abakan), které pocházejí z mé krve. Na fotografii dole je Hannach. Jsou přímí potomci mých chovných fen, mých odchovaných fen nebo jejich potomci. Mám velkou radost, můj prvotní chovatelský sen jsem finišovala do skvělého konce. 

Chantia měla dnes coursingovou premiéru. Drobná fenka, která neúnavně sleduje návnadu natolik zaujala porotce, že obsadila 5. pozici ve velké zkušené konkurenci. Na fotografii dole je Chantia. Drobná Hannach, její kohoutková výška je 34 cm, ve svém druhém životním coursingu po prvním kole obdržela nejvyšší počet bodů ze všech zúčastněných chrtíků. Bohužel měla při prvním běhu kolizi, která vypadala pro diváky a porotce efektně, několik kotrmelců a prudké změny běhu. Na fotografii dole je Hannach. Naštěstí je velmi dobře trénovaná a úraz si nepřivodila, ale do druhého běhu nastoupila s handicapem a propadla se na 4. místo, měla stejný počet bodů jako zkušená coursingová závodkyně, jen byla o pár setin vteřiny pomalejší než ona. Na fotografii dole je Hannach. Velký obdiv patří Lilith, která svým zájmem o návnadu a krásným stylem běhu zaujala porotce natolik, že obsadila 2. místo. Stylem běhu a zájmem o návnadu mi připomíná svoji maminku Umbru, babičku Lolly a prababičku Holly, které působily v mém chovu. Na fotografii dole je Lilith. Všechny vlastní dostihovou licenci a při běhu se krásně protahují do luku, je to velmi efektní styl pro coursingy. Jsem nesmírně potěšena, že si Lilith nese naše kvalitní sportovní vlohy a děkuji její majitelce Žanetce za čas a práci, kterou dává do přípravy Lilith. Na fotografii dole naše trofeje.

09.03.2019 Mezinárodní výstava psů Graz. Výstavy se účastnilo 12 krásných chrtíků.

Ultimate Feritte Bugsy - Výborný 1, CACA, CACIB, BOS - Mezitřída

Hannach Feritte Bugsy - Výborná 1, CACA - Třída pracovní Buggy Camino Bianca - Třída šampionů, dcera Yvet Feritte Bugsy, vnučka mojí metuzalémky Lolly Feritte Bugsy, obdržela nejvyšší titul BOB a CACIB ve fenkách. Gratuluji majiteli krásné Buggynky a její paní chovatelce, mám velkou radost s Vámi a přeji Vám mnoho dalších úspěchů. Na fotografii dole je Ultimate s majitelkou.

Gratuluji majitelce Ultimate, slečně Lucce, ke krásnému úspěchu z výstavy v konkurenci dospělých chrtíků. Mladý Ultimate získává velmi cenné trofeje a jeho majitelka mnoho zkušeností. Je mi velkým potěšením být toho svědkem a začátečníkům ve všem nápomocná. Krásný rodinný výlet jsme si užily a těšíme se ona příště.

 

07.03.2019 Soukromý trénink pro všechny naše chrtíky a Atlase, který je u mě v Hotelu na výchovu. Atlas si dal svižné tři sólo běhy. Videa a fotky jsou k vidění na mém Instagramu. Počasí bylo větrné, ale trénink odsýpal jako na drátkách, provětrali jsme se na čerstvém větříku a zase šup do teplíčka. Italští chrtíci nesnáší větrno a chlad. Na fotografii dole je metuzalémka Lolly a seniorka Táňa.

 

03.03.2019 Trénink obedience a agility s Bedetkou. Krásné nedělní odpoledne strávené mezi přáteli stejně postiženými zálibou v práci s pejsky. Bylo nám opět fajn.

 

28.02.2019 Soukromý trénink pro všechny naše chrtíky, dnes jsem měla možnost potrénovat s Luckou a Ultimatem, dole na fotografii. Bylo pěkné jarní počasí, trénink bez problémů, Ultimate se předvedl dobře. Děkuji svému partnerovi a Lucce za pomoc. Dole na fotografii je Hannach. Těším se na příště a postupně i na ostatní moje odchovy. Videa a fotky jsou k vidění na mém Facebooku.

 

24.02.2019 Pravidelný nedělní trénink na mém nejoblíbenějším cvičáku. Foto dole Bedeta při odložení mezi velkými psy. Trénink agility s Atlasem a Bedetou a trénink poslušnosti s Bedetou. Dole na fotografiích je Bedeta a Boris. Přijel se na nás podívat i malinký Karat, děkuji majitelce Simonce za návštěvu a za skvělou socializaci miminka, Karat si dal první kladinu a šlo mu to pěkně. Na fotografii dole vlevo je s Bedetou a vpravo s Atlasem.