Jdi na obsah Jdi na menu
Poslední aktualizace 07.11.2019
 
Děkuji všem majitelům mých štěňátek za skvělou péči, kterou jim dávají. Tituly, poháry a kokardy nejsou to nejdůležitější, jen jsou trošku víc vidět... pochlubit se je příjemné, nicméně úspěchy nejsou to to nejdůležitější. Miluji všechny svoje odchovy stejně! Pozdrav z dovolené, foto šťastného pejska v kruhu rodinném mě potěší více než informace o získaném šampionátu. Přednostně svěřuji svoje odchovy do milujících rodin, které mají zájem o vysokou kvalitu, ale nechtějí chovat. Dávám přednost zájemcům, kteří chtějí mít chrtíka pouze pro radost a jako luxusního společníka.
Moje nevýslovné poděkování patří chovatelce pani H. Daňkové (chov. stanice Branco Piccolo), která v minulém století s problémy importovala novou krev do České republiky. Byla majitelkou nejúspěšnější výstavní feny v historii ČR - CIB, Multi Ch. Vhilomeny El Saghir, která byla držitelkou 32 x BOB, 2 x 1.místo v prestižní soutěži Šampion Šampionů. Děkuji pani Daňkové za spojení, které uskutečnila na moje neutuchající prosby o chovnou fenku, která ponese v sobě vlohy pro zakladatelku mého chovatelského snu Krásu a Výkon. V roce 2002 spojila nejkrásnější výstavní fenu Vhilomenu El Saghir s krásným talentovaným sportovcem Fiefoerniek´s Furioso, který žil v Maďarsku. Podařilo se a na světě byl, mnou dva roky očekávaný vrh. Narodila se Holly Di Branco Piccolo - zakladatelka mého chovu. Tímto začala novodobá historie chovu Italských chrtíků s využitím pro Krásu a Výkon v České republice. Dole popel Holly v urniččce, po jejím odchodu jsem jí nechala zpopelnit na věčnou památku, jako zakladatelka mého chovu zůstane s námi pořád.trofeje-2017--40-.jpg
Novinky a informace o chrtících získáte z klubových stránek plemene zdeNovinky o coursingu v ČR a odkazy na zahraničí zde. Novinky o dostizích chrtů v ČR zdeKalendář chrtích akcí v ČR  zde. Přihlášky na výstavy chrtíků v ČR zde. Štěňátko žijící v České republice neprodleně přeregistrujte zde. Registrace do světové databáze italských chrtíků zde. Fotogalerie naších tréninků z roku 2018 jsou zde, z roku 2017 zde, z roku 2016 zde. Fotogalerie naších tréninků, výstav, coursingů, dostihů, agility a obedience od roku 2019 k vidění zde. Od roku 2019 doporučuji tréninky a licence chrtíků v Prag coursing zde. Můj Facebook Eva Bugsy. Můj Instagram Eva Bugsy.
Hotel, Agility, Obedience, Výstavní tréninky, Dostihové tréninky - nabízíme doplňkové služby pro majitele naších štěňátek, více informací zde. Na fotografii dole Atlas při tréninku obedience v našem Hotelu pro Italské chrtíky.1--97-.jpg
Do nejlepších podmínek nabízím k prodeji i starší a vychované chrtíky. Na fotografii dole je moje maličkost a Koketa Feritte Bugsy před odjezdem nové paní majitelce, foto rok 2012.koketa-6-mesicu.jpg
Pokud máte zájem o dospělého, skvěle socializovaného a vychovaného chrtíka, kontaktujte mě prosím, čas od času nabízím k prodeji i dospělé vykastrované chrtíky do nejlepších podmínek jako skvělého společníka.

K zadání do milující rodiny nabízím štěňátka z mého posledního vrhu W/2019. K dispozici jsou dvě modré holčičky, jeden černý a jeden isabel pejsek s černou maskou. Rodiče jsou vedení sportovně i výstavně. Matka má základy obedience, vlastní dostihovou licenci. Otec je import francouzsko-portugalské linie, prověřený chovný pes se zajímavou nepříbuzenskou krví. Nezávazná návštěva u nás je nutností. K vidění rodiče, babička a dcera zakladatelky mého chovu, metuzalémka Lolly. Foto štěňátek od narození k vidění ZDE.

 

vrh-w-3-dny--60-.jpgRodiče štěňátek k zadání mají zdravotní testy v pořádku - oči na dědičné a vrozené vady, srdce dopplerovou metodou OK, pately OK, DNA zdravotní testy v pořádku, DNA identity, matka má DNA identity i verifikovanou. Předpoklad standardní výšky štěňátek. Foto dole, štěňátka s pečlivou maminou.vrh-w-3-dny--36-.jpg

 

Štěňátka se pyšní krásným nepříbuzenským rodokmenem, zdárně prospívají a těší se až budou dělat radost svým novým milujícím majitelům.

 

05.11.2019 Soukromý trénink pro naše chrtíky. Brzo se stmívá, tak jsme trénink museli zkrátit, ale i tak nám bylo super. Pár momentek bude k vidění ZDE.

 

01.11.2019 Focení v ateliéru se Sally, Sebikem, Safirem, Nariem a Pleylou. Borisek byl náš velký pomocník. Fotografie budou k vidění ZDE.

 

27.10.2019 Mezinárodní výstava psů Bratislava.

Kelvin Feritte Bugsy - Výborný 1, CAJC. Slovenský šampion krásy mladých. 

Gratuluji majiteli Kristianovi a jeho partnerce k prvnímu většímu výstavnímu úspěchu. Třídenní maraton jste zakončili skvěle, poslední den u velmi přísné posuzovatelky tomu dal třešničku. Mám velkou radost s vámi.

 

26.10.2019 Mezinárodní výstava psů Bratislava.

Kelvin Feritte Bugsy - Výborný 1, CAJC.

 

25.10.2019 Mezinárodní výstava psů Bratislava.

Kelvin Feritte Bugsy - Výborný 1, CAJC

 

24.10.2019 Do našeho Hotelu pro chrtíky přijel na víkendový pobyt Uggi. Mám z něho velkou radost.

 

22.10.2019 Do našeho Hotelu pro chrtíky přijela na tří tydenní dovolenou Lilinka. Mám z ní velkou radost.

 

22.10.2019 Soukromý trénink pro všechny naše chrtíky, mladé, šampionky, seniory i metuzalémku. Krásný slunný den jsem si zase skvěle užila. Pár momentek z tréninku k vidění ZDE.

 

20.10.2019 Trénink obedience a agility.

Nario Feritte Bugsy se účastnil tréninku po čtvrté a Karat Feritte Bugsy po deváté. Safire, Sebik a Sally se opět účastnili tréninku agility. Všichni šikovní. Mám ze všech velkou radost. Děkuji majitelce Karata, slečně Simonce za čas, který mu věnuje na tréninku. Fotografie z tréninku jsou k vidění ZDE.

 

19.10.2019 Coursing. Mistrovství ČR 2019

Kaprice Feritte Bugsy y - 1. místo Mistr ČR 2019

Ambra Feritte Bugsy - 1. místo Mistr ČR 2019

Lilith Feritte Bugsy - 1. místo Mistr ČR 2019 

Gratuluji majitelkám mých odchovů, mám velkou radost s vámi.

 

18.10.2019 Do našeho Hotelu pro chrtíky přijel na víkendový trénink Uggi. Mám z něho velkou radost.

 

22.09.2019 Nario Feritte Bugsy po druhé na tréninku odedience. Dařilo se mu velmi dobře. Spolu s ním jsem na cvičáku měla sebou i mláďata Sally, Safira, Sebika a nově Pleylu. Všichni se krásně aklimatiziji na velké psy a na práci, která je čeká. 

 

20.09.2019 Dostihová dráha Kolín,  Mistrovství ČR na distanci 280 metrů.

Lilith Feritte Bugsy - Vicemistryně  ČR 2019

 

 

07.09.2019 Národní výstava psů Mammendorf, Německo.

Terzia Feritte Bugsy - Výborná 1, CAC, VDH, také obdržela pohár Alpencup 2019, který se uděluje nejlepší fence ze čtyřech výstav pořádaných klubem. Terzia měla ve třídě otevřené tři konkurentky a celkově se výstavy účastnilo 13 krásných italských chrtíků. Gratuluji majitelce Zuzance a děkuji za krásné zprávy a fotku. Přeji vám mnoho úspěchů dál a moc děkuji za důkladnou přípravu Terzíka na výstavy.

 

07.09.2019 Nově jsem se rozhodla, že štěňátka nebudu u veterináře označovat tetováním, pouze čipem, který je povinný ze zákona. Mám 4 generace DNA identity, pokud se čip přestane zobrazovat, není problém identitu mého odchovu doložit. Na fotografii dole je Borísek a Uniparita na dostihové dráze ME 2019. Štěňátka T a U byla s námi na výletě dlouhém 1600 km. Skvěle se socializovala a naučila čistotnosti. Těší se na nové majitele, kterým budou dělat radost jako milí společníci v různých aktivitách.

 

06.09.2019 Mistrovství Evropy 2019 v dostizích 2019, Gelsenkirchen, DE.

Arabela Feritte Bugsy - 4. místo v kategorii feny Klasik v konkurenci hlášených 38 fen Klasik. Psů Klasik bylo hlášených 24, celkově na Mistrovství bylo hlášeno 81 italských chrtíků.

Kaprice Feritte Bugsy - 6. místo v kategorii Sprinter v konkurenci 19 Sprinterů Mix

Jsem ráda, že jsem byla přítomna, mohla jsem fandit a pořídit pár hezkých momentek svých odchovů.

 Gratuluji Tobiasovi, majiteli Arabely a Lucince, majitelce Kapríska, ke skvělému umístění ve velké konkurenci na krásně upravené, ale těžké pískové dráze a děkuji jim z celého srdce za perfektní každodenní přípravu na tento vskutku mistrovský závod. Slzičkám štěstí se nedá ubránit. Foto dole Lucinka a Kaprice po druhých rozbězích. 

Fotografie Arabely z druhých rozběhů ZDE a z finálového běhu ZDE. Fotografie Kapríska z druhého rozběhu ZDE a z finálových běhů ZDE. Kaprísek i Arabela byli v prvním i druhém rozběhu první.