Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv 2021 červenec-prosinec

 

 

27.07.2021 Soukromý trénink pro moje tři generace. Dnes se tréninku zúčastnila veteránka Táňa, její dcera seniorka Hollie a její vnučka Chicky. V letním žáru poledne jsme si zatrénovaly svižně v zelené travičce. Rychle odběhat a šup do stínu a napít se. Bylo nám krásně. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Závody pořadatelé konají i ve vedrech a vysokých letních teplotách, Chicky dostává správnou průpravu.

Kde, ale netrénujeme je písek a pískové dráhy, písek v očích a tlamičce moji závodníci nesnáší. Větším chrtíkům tolik nevadí. Letos se dostihové mistrovství Evropy pořádá na pískové dráze, tam nás nikdo neuvidí...

25.7.2021 skola pro psy. Chicky Feritte Bugsy poprvé na cvičáku, na svém prvním tréninku poslušnosti. Společnost ji dělal vychovaný a hodný bratranec Safire Feritte Bugsy. Slunečná neděle s pejskari byla pro mě fajn relax. 

24.07.2021 Mezinárodní Coursing Bratislava. Celkova účast italských chrtíků 25 zavodniku. Wind Feritte Bugsy z 10 psů Klsik na svém prvním závodě v životě obsadil druhé místo. Skvělý úspěch, gratuluji pani majitelce a děkuji ji za výbornou sportovní přípravu Windyho. Držím vám palce na příště. 

24.07.2021 Dostihová dráha Kolín Hlaseno 8 italskych chrtiku Klasik

Sebik Feritte Bugsy 2 misto  Res. CACT

16.7. Kastrace Hannach, matka 15 nadhernych stenatek, trech vrhu, operace probehla v poradku. Vsechna stenatka Hannach maji skvele rodiny, jsem ráda, že s majiteli sdilim vsechny jejich radosti.

11.7.2021 Dostihy Kolin, hlaseno 6 italskych chrtiku Klasik

Sally Feritte Bugsy 2 misto Res CAC

4.7.2021 Dostihy Lednice hlaseno 7 italskych chrtiku Klasik MIX

Sebik Feritte Bugsy 2 misto Res CACIL, CACT

Sally Feritte Bugsy 3 misto Res. CACT 

Vila Feritte Bugsy předvedla dalsi nadherne licencni behy spolecne i solo.