Jdi na obsah Jdi na menu

  

Poslední aktualizace 18.04.2021

 

18.04.2021 Soukromý trénink pro moje chrtíky. Tento trénink jsme si hodně užili, počasí nám přálo, bylo bezvětří, ve vzduchu vonělo jaro, klid od lidí, skončilo omezení cestování mezi okresy, Praha se vyklidila a nám ubylo obecenstvo, tak jsem rychle využila situace... 

trenink-18.4.2021--422-.jpg

Dnes jsme trénovali celé tři a půl hodiny. Výživný trénink pro mých 12 chrtíků nebral konce. Energie mým chrtíkům neklesala, jaro a dlouhá pauza byla znatelná na jejich temperamentu.

trenink-18.4.2021--345-.jpg

Přijeli jsme domů, mě čekala práce s přípravou BARFu, každý chrtík má u mě jinou krmnou dávku a jiné vitamíny, mladí potřebují jiné doplňky než senioři, sportovci jiné než veteráni a metuzalémka.

trenink-18.4.2021--109-.jpg

Chrtíci po tréninku odpočívají, ale na mě zůstává další hodinová šichta s přípravou krmných dávek pro moje mladé, staré a sportovce. A jak to bývá, sama se odbydu rohlíkem s máslem.

trenink-18.4.2021--424-.jpg

Občas se sama sobě divím, že nekrmím granulemi, stačí nasypat a je hotovo... Ale jsem přesvědčená, že pokud mám sílu a čas, moji svěřenci budou dostávat jen to nejlepší, a to podle mého mínění BARF je. Fotografie z dnešního tréninku jsou k vidění ZDE a videa ZDE.

 

03.04.2021 Canikineziterapie Ješín, Prag coursing, distance cca 800 metrů, pro moje zkušené závodníky a mladé Vílu a Elrica. Sebik předvedl dva krásné běhy se sparing partnerkou Vílou, Hannach běžela dva ukázkové běhy se svojí dcerou Sally, všichni pronásledovali návnadu s velkým zájmem a v cíli předvedli spolehlivý zákus. Elrico si dal krátký běh. Opět nám poprchalo a foukal studený vítr, ale trénink byl o to výživnější, závodníci musí být otužilí. Moji chrtíci předvedli závodní přípravu ve skvělé kondici. Měla jsem velkou radost z návštěvy malého Oriho a jeho majitelek, viděl maminku Hannach a nevlastní sourozence v akci, vehementně projevoval zájem o návnadu, těším se na vás i příště. Pár videí a fotek jsou na mém Instagramu.

 

01.04.2021 Soukromý trénink pro moje zkušené závodníky a nejmladší prďolky na kukačku a na motivační hry.

trenink-1.4.2021--12-.jpg

Dnešního tréninku se účastnila Chantia Feritte Bugsy a její "kukačka" byla Harrya Feritte Bugsy a Safire Feritte Bugsy s "kukačkou" Chicky Feritte Bugsy. Krásné prvoaprílové počasí v nás vyvolalo příjemné okouzlení. Fotografie z dnešního tréninku jsou k vidění ZDE.

trenink-1.4.2021--125-.jpg

27.03.2021 Canikineziterapie Ješín na distanci cca 800 metrů pro závodníky a zkušené pejsky. Na dnešním běhání za silného větru a občasného deště moji mladí závodníci a zkušená Hannach předvedli plné nasazení a Hannach se Sebikem a Sallynkou dokonalý zákus návnady. Hannach Feritte Bugsy předvedla svoje energické kotrmelce v cíli a Víla Feritte Bugsy krásný a spolehlivý běh. Odjížděli jsme domů ošlehaní větrem a deštěm a bylo nám fajn. Těšíme se na další Canikineziterapii v Prag Coursing a děkuji trénerovi Martinovi za profesionální vedení návnady a zkušenosti. Pár videí a fotek jsou k vidění na mém Instagramu.

 

26.03.2021 Soukromý trénink pro moje zkušené závodnice a nejmladší prďolky. Tréninku se účastnily moje fenky třech generací babička Táňa Feritte Bugsy, maminka Hollie Feritte Bugsy a vnučka Chicky Feritte Bugsy.

.--83-.jpg

Téměř 9ti letá babka Táňa je ve skvělé kondici (jako všichni moji senioři, veterání a matuzalémka). Trénovaly také moje zkušené dostihové šampionky Kasha Feritte Bugsy, Chantia Feritte Bugsy a mladičká Harrya Feritte Bugsy byla na kukačku. Fotky z tréninku jsou k vidění ZDE.

.--18-.jpg

 

20.03.2021 Kaška (Kasha Feritte Bugsy) oslavila své páté narozeniny na Canikineziterapii Ješín, s nadšením běžela a předvedla svoje lovecké umění spáring partnerovi Elrikovi. Dnešní narozeninový běh v Prag Coursing jsme si užili ještě s Vílou Feritte Bugsy, Sebikem Feritte Bugsy, Hannach Feritte Bugsy a její dcerou Sally Feritte Bugsy. Na socializaci jsem vzala malinké princezny Harryu, Chicky a Chayu. Nové videa a fotky vložím po téměř půlroční pauze na Instagram. Online výuka, distanční výuka, moc práce (zaplať pán Bůh), člověk se celý den nezastaví... Děkuji majitelům mých odchovů za pravidelnou zpětnou vazbu, jsem nesmírně vděčná osudu za báječné majitele mých štěňátek.

 

Chicky 23.02.2021 Nové fotky štěňátek vrhu CH ve věku 6 týdnů k vidění ZDE. Už se Boriskovi nevejdou do náruče. 

vrh-ch-2021-vek-6-tydnu--22-.jpg

Od tohoto věku mě baví nejvíce, je s nimi čím dál tím víc práce, ale i čím dál tím víc srandy, krásně baští granulky a konzervy, už pusinkují, vrčí, štěkají, slyší na jméno, přijdou na zavolání a s WC potřebou směřují na podložku - teda většinou, ráno v 6.00 h po probuzení vykonají potřebu pokaždé venku, zima ne zima...

 

20.02.2021 Soukromý trénink pro moje zkušené a mladé závodníky, dnes pro Hannach, Vílu, Pleylu, Kashu, Sally, Harryu a Sebika Feritte Bugsy - foto dole.

trenink-20.2.2021--28-.jpg

Poprvé si do návnady s chutí zakousla i tříměsíční Harrya Feritte Bugsy, na fotce dole se svojí sestrou Sally Feritte Bugsy.

trenink-20.2.2021--119-.jpg

Fotografie z našeho sluncem prosvíceného zimního tréninku na blátivé louce jsou k vidění ZDE.

 

19.02.2021 Soukromý trénink pro moje chrtíky. Jedna z  velkých výhod mých soukromých tréninků je, že můžou běžet i hárající fenky. Dnes si zatrénovala v kalhotkách Sally a moc jí to slušelo. Pejsci zůstali doma, takže jim nepletla hlavy. Dnes se tréninku poprvé účastnila i malinká Harrya Feritte Bugsy. Rodinná akce, babička Táňa s vnučkami Sally a Harrynkou, plus zkušené dostihové šampionky Chantia a Kasha. Bylo nám fajn, svítilo zubaté sluníčko, bláta trošku od včerejška zase ubylo. Fotografie k vidění ZDE.

 

18.02.2021 Soukromý trénink pro moje zkušené dostihové šampionky Hannach Feritte Bugsy a Kashu Feritte Bugsy, metuzalemku Lolly Feritte Bugsy a čerstvého dědečka Bertranda Astra Bravissimo. Mladé fenky Vílu Feritte Bugsy a Pleylu Feritte Bugsy. Dnes byl trénink prosvícený sluníčkem, sníh opadl, blátíčko bylo všude. Lepší pocit než včera. Zkušená Hannach si zkracovala dráhu polem, kde nebylo bláto, běžela s plným nasazením, 12 týdnů po vrhu je v neuvěřitelné kondici. Kasha sází na preciznost, stařičká Lolly si trénink a bláta užila opět plnými doušky. Kůži a návnadu sledovala s velkým potěšením. Jemné spáring partnerky Víla a Pleyla byly k zulíbání. Fotografie z tréninku jsou k vidění ZDE.

 

17.02.2021 Soukromý trénink pro moje závodníky. Dnes se ho účastnil Sebik Feritte Bugsy se spáring partnerkou Chantií Feritte Bugsy. Foto dole.

trenink-17.2.2021.--10-.jpg

Safire Feritte Bugsy se spáring partnerem mladým Elricem Feritte Bugsy. Sníh začal povolovat, všude plno vody, vrátili jsme se z tréninku pěkně promáčení, ale po chvilce zahřátí nám bylo super. Fotografie z tréninku jsou k vidění ZDE.

 

07.02.2021 K problematice evidenčního listu vrhu štěňat psa podle § 7a odst. 5 zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, resp. převodního listu štěněte jako „jiného dokumentu“ podle § 7a odst. 2 písm. c) zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání. Celé znění ZDE - evidencni-listy-chovatele.pdf  Souhlasím s vyjádřením ČMKU a připojuji se k protestu! 

 

05.02.2021 Dnešní soukromý trénink pro moje chrtíky jsme zvládli ukončit těsně před deštíkem. Dnešního tréninku se ůčastnila Víla s Pleylou, Sebik s Elricem, Safire s Kashou, Chantia se Sally. Fotogalerii z tréninku jsou k vidění ZDE.

Dole na fotografii je Chantia Feritte Bugsy se spáringpartnerkou Sally Feritte Bugsy (vpravo).

trenink-5.2.2021--2-.jpg

Téměř po měsíční pauze se moje natěšená skvadra protáhla, všichni se za měsíc nicnedělání zakulatili, ale zimní odpočinek si zaslouží. Na fotografii dole je mladý submisivní Elrico Feritte Bugsy, který si nemůže dovolit zakousnout návnadu, jelikož je poslední v hierarchii smečky. Návnada a lov ho zajímají, ale zákus nemá, tato skutečnost není dobrá na závody, ale smečka má svoje pravidla a musí se respektovat. Je milý a jemný, do mojí party hic se hodí, nyní ve věku 7 měsíců je plnochrupý a vysoký 33,5 cm.

trenink-5.2.2021--125-.jpg

Na fotografii dole je první Víla Feritte Bugsy se spáringpartnerkou Pleylou Feritte Bugsy. Obě se zájmem pronásledují návnadu.

trenink-5.2.2021--184-.jpg

 

Na fotografii dole je vlevo Safire Feritte Bugsy se spáring partnerkou Kashou Feritte Bugsy, která má 10 týdnů po porodu opět skvělou kondici a dávala mladému Safirovi pěkně na frak.

trenink-5.2.2021--181-.jpg

Dole na fotografii je spolehlivý lovec Sebik Feritte Bugsy, který je stále dobře naladěn.

trenink-5.2.2021--144-.jpg

12.01.2021 Vrh CH/2021 Více informací najdete ZDE. Štěňátka jsou předběžně zadaná. Na fotografii dole je Boris se svojí Sallynkou, ti dva se tak milují, že bez sebe neudělají krok. Je nádherné se na ně dívat. Hollie nechá oba přihlížet na svoje čtyřdenní miminka.

vrh-ch-2020-vek-4-dny--70-.jpg

09.01.2021 Soukromý trénink pro moje chrtíky, dnes se ho účastnili Sally, Sebik, Safire, Víla a Pleyla. Trénink jsme si užili na sněhu, bylo krásně. Běhali jsme do setmění. Fotografie jsou k vidění ZDE.

trenink-9.1.2021--1-.jpg

01.01.2021  Jak na Novy rok, tak po cely rok :-)

Soukromý trénink pro moje chrtíky. Kompletní fotogalerii z tréninku můžete vidět ZDE.

trenink-1.1.2021.--56-.jpg

Dnes se mého tréninku učastnila 8,5 letá veteránka Táňa Feritte Bugsy s mladou Blair Feritte Bugsy (foto nahoře), 13,5 letá metuzalémka Lolly Feritte Bugsy, téměř seniorka Chantia Feritte Bugsy, mladé fenky Víla Feritte Bugsy (foto dole) a Pleyla Feritte Bugsy.

trenink-1.1.2021.--199-.jpg

 

01.01.2021 Nové fotografie mých štěňátek najdete v jejich fotogalerii úplně dole - Vrh F ZDE , Vrh G ZDE, Vrh H ZDE. Na fotografie dole je Hope Feritte Bugsy

vrh-h-2020-vek-5-tydnu--30-.jpg

Mám z nich velkou radost, maminky jsou v pořádku, péči o zlobivé piraně pomalu přebírá zbytek smečky. Miluji pozorovat hierarchii ve smečce, fungují dokonale. Do výchovy štěňat nechávám zasahovat samce, jejich přísná packa se kladně odráží na povaze mých štěňat, odjíždějí s lepší socializací do svých nových rodin. Mrkněte na fotogalerii Vrhu F, jak vychovává mimi jejich teta Sally Feritte Bugsy.

vrh-f-2020-vek-6-5-tydne.--116-.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Cvičák s Hollie a Hannach 18.9.2016